VIAF

Virtual International Authority File

Search

Krutaj, Farudin Library of Congress/NACO ISNI

Krutaj, Farudin, 19..-.... Sudoc [ABES], France

VIAF ID: 55906036 (Personal)

Permalink: http://viaf.org/viaf/55906036

Open Section Close Section Preferred Forms

 

 

 

 

Open Section Close SectionWorks

Title Sources
Borshi nje͏̈ perle͏̈ e mrekullueshme dhe e pape͏̈rse͏̈rite͏̈shme e natyre͏̈s shqiptare : (natyra ekologjia, turizmi) Sudoc [ABES], France
Gjeografia fizike e Shqipërisë, 1990-1991: Library of Congress/NACO
Gjeomorfologjia e bregdetit jonian Sudoc [ABES], France Library of Congress/NACO
Vlora : Porti Jugor i Adriatikut Library of Congress/NACO

Open Section Close Section Selected Co-authors

Open Section Close Section Countries and Regions of Publication (1)

Open Section Close Section Publication Statistics

Open Section Close Section Selected Publishers (3)

Open Section Close Section About

Open Section Close Section History of VIAF ID:55906036 (4)