VIAF

Virtual International Authority File

Search

Surroi, Veton Library of Congress/NACO

Surroi, Veton, 1961-.... German National Library NUKAT Center of Warsaw University Library Sudoc [ABES], France

Veton Surroi politikan shqiptar Wikidata

Veton Surroi ISNI

VIAF ID: 48992072 (Personal)

Permalink: http://viaf.org/viaf/48992072

Open Section Close Section Preferred Forms

 

 

 

 

Open Section Close Section 4xx's: Alternate Name Forms (8)

Open Section Close Section 5xx's: Related Names (1)

Open Section Close SectionWorks

Title Sources
Arbën Xhaferi rrëfen në Tetovë, në kërkim të kuptimit Library of Congress/NACO
Fadil Hoxha në veten e parë : me shënime dhe parathënie të Veton Surroit Library of Congress/NACO
Fluturimi i vetëm i Azem Berishës per në Kështjellë, c2005: Library of Congress/NACO
Gorillat që s'i pamë : (si po prishin shtetin ...dhe shënime të tjera heretike) Library of Congress/NACO
In search of a new paradigm: the Western Balkans and the EU integration NUKAT Center of Warsaw University Library
Këmbët e gjarprit Library of Congress/NACO xR Extended Relationships
Libri i fluturave Sudoc [ABES], France Library of Congress/NACO
Miliarderi Library of Congress/NACO xR Extended Relationships
Zmijske noge : (jeretičke beleške) Library of Congress/NACO

Open Section Close Section Selected Co-authors

Open Section Close Section Countries and Regions of Publication (3)

Open Section Close Section Publication Statistics

Open Section Close Section Selected Publishers (4)

Open Section Close Section History of VIAF ID:48992072 (8)