VIAF

Virtual International Authority File

Search

Tahiri, Bedri, 1956- Library of Congress/NACO ISNI German National Library

VIAF ID: 46485936 (Personal)

Permalink: http://viaf.org/viaf/46485936

Open Section Close Section Preferred Forms

 

 

 

 

Open Section Close SectionWorks

Title Sources
Adem Jashari, legjendë e legjendave, 2003: Library of Congress/NACO
Atdhetarizmi jeton në përjetësi : (ribotim) Library of Congress/NACO
Jashar Jashari -- Komandant "Duraku" : (monografi) Library of Congress/NACO
Ligjërime e përimtime : (kumtesa e recensione) Library of Congress/NACO
Përmendorja që mungon : Ahmet Delia 30 vjet në krye të betejave dhe kuvendeve Library of Congress/NACO
Përsiatje recensionale Library of Congress/NACO

Open Section Close Section Publication Statistics

Open Section Close Section Selected Publishers (4)

Open Section Close Section About

Open Section Close Section History of VIAF ID:46485936 (3)