VIAF

Virtual International Authority File

Search

Bozheku, Ersi N. ISNI Library of Congress/NACO

VIAF ID: 296213292 (Personal)

Permalink: http://viaf.org/viaf/296213292

Open Section Close Section Preferred Forms

 

 

 

 

Open Section Close SectionWorks

Title Sources
L'infanticidio : spunti e rilievi di parte generale Library of Congress/NACO
Përgjegjësia penale e personave juridikë : manual teorik-praktik për studentë, avokatë, prokurorë, gjyqtarë, drejtues të shoqërive tregtare, studiues dhe dashamirës të së drejtës penale Library of Congress/NACO

Open Section Close Section Selected Co-authors

Open Section Close Section Countries and Regions of Publication (2)

Open Section Close Section Publication Statistics

Open Section Close Section Selected Publishers (3)

Open Section Close Section About

Open Section Close Section History of VIAF ID:296213292 (2)