VIAF

Virtual International Authority File

Search

Karagjozi, Afrim Q. Library of Congress/NACO German National Library ISNI

VIAF ID: 232563436 (Personal)

Permalink: http://viaf.org/viaf/232563436

Open Section Close Section Preferred Forms

 

 

 

 

Open Section Close Section 4xx's: Alternate Name Forms (2)

Open Section Close SectionWorks

Title Sources
Eduard Liri : piktor, poet, udhëtar, 1812-1888 Library of Congress/NACO
Fillesat për mësimin e gjuhës shqipe : metodë për të huajt dhe shqiptarët jashtë atdheut Library of Congress/NACO
Shkrime në vite : artikuj, thënie dhe ese, shkrime Library of Congress/NACO
Xhorxh Bajroni, 1987: Library of Congress/NACO
Zonjat angleze në Shqipëri Library of Congress/NACO

Open Section Close Section Selected Co-authors

Open Section Close Section Countries and Regions of Publication (1)

Open Section Close Section Publication Statistics

Open Section Close Section Selected Publishers (4)

Open Section Close Section About

Open Section Close Section History of VIAF ID:232563436 (3)