VIAF

Virtual International Authority File

Search

Kosumi, Bajram, 1960-.... Library of Congress/NACO Sudoc [ABES], France German National Library

Bajram Kosumi politikan kosovar Wikidata

Kosumi, Bajram ISNI

VIAF ID: 2212387 (Personal)

Permalink: http://viaf.org/viaf/2212387

Open Section Close Section Preferred Forms

 

 

 

 

Open Section Close Section 4xx's: Alternate Name Forms (12)

Open Section Close Section 5xx's: Related Names (1)

Open Section Close SectionWorks

Title Sources
Fishta dhe tradita letrare shqiptare Library of Congress/NACO Sudoc [ABES], France
Letërsia nga burgu : kapitull më vete në letërsinë shqipe Library of Congress/NACO
Letra nga burgu : libri i censuruar Library of Congress/NACO
Lirika e Fishtës, 2004: Library of Congress/NACO
Një vit vendimtar : përmbledhje fjalimesh, letrash dhe intervistash të Kryeministrit të Kosovës, z. Bajram Kosumi, mars 2005-mars 2006 Library of Congress/NACO

Open Section Close Section Selected Co-authors

Open Section Close Section Countries and Regions of Publication (1)

Open Section Close Section Publication Statistics

Open Section Close Section Selected Publishers (2)

Open Section Close Section History of VIAF ID:2212387 (6)