VIAF

Virtual International Authority File

Search

Poradeci, Lasgush, 1899-1987 Sudoc [ABES], France National Library of France German National Library

Poradeci, Lasgush, 1896-1987 Library of Congress/NACO National Library of Sweden

Poradeci, Lasgush Wikipedia (en) ISNI-test

VIAF ID: 59210908 (Personal)

Permalink: http://viaf.org/viaf/59210908

ISNI-test: 0000  0001  1651  9235 

Open Section Close Section Preferred Forms

 

 

 

 

Open Section Close Section 4xx's: Alternate Name Forms (6)

Open Section Close SectionWorks

Title Sources
Atta Troll - Gjermania (Poema) German National Library
Bibliografi e arsyetuar ... c2009: Library of Congress/NACO
Lasgush Poradeci. Library of Congress/NACO
Poezi German National Library
Shkolla Shqipe e Poradecit Library of Congress/NACO
shqipëri' e re Wikipedia (en)
Vdekja e nositit Library of Congress/NACO
Vepra German National Library Library of Congress/NACO National Library of Sweden
Vjersha të zgjedhura. Paraqitur dhe redaktuar nga Myzafer Xhaxhiu National Library of France
Works. xR Extended Titles-test Library of Congress/NACO

Open Section Close Section Selected Co-authors

Open Section Close Section Countries of Publication (2)

Open Section Close Section Publication Statistics

Open Section Close Section Selected Publishers (7)

Open Section Close Section About

Open Section Close Section History of VIAF ID:59210908 (11)