VIAF

Virtual International Authority File

Search

Këlcyra, Ali 1891-1963 ISNI Sudoc [ABES], France German National Library Library of Congress/NACO

Ali Këlcyra homme politique albanais Wikidata

VIAF ID: 30675675 (Personal)

Permalink: http://viaf.org/viaf/30675675

Open Section Close Section Preferred Forms

 

 

 

 

Open Section Close Section 4xx's: Alternate Name Forms (10)

Open Section Close Section 5xx's: Related Names (1)

  • 551 _ _ ‎‡a  Rom German National Library

Open Section Close SectionWorks

Title Sources
Ali Këlcyra, aristokrati kuqezi, c2005: Library of Congress/NACO
Shkrime per historinë e Shqipërisë : kujtime politike, si dhe shkrime të tjera e letërkëmbimi, të hulumtuara ndër arkiva prej Tanush Frashërit Library of Congress/NACO Sudoc [ABES], France
Works. Selections Library of Congress/NACO Sudoc [ABES], France

Open Section Close Section Selected Co-authors

Open Section Close Section Countries and Regions of Publication (1)

Open Section Close Section Publication Statistics

Open Section Close Section Selected Publishers (2)

Open Section Close Section History of VIAF ID:30675675 (6)