VIAF

Virtual International Authority File

Search

Haradinaj, Ramush Wikipedia (en) Library of Congress/NACO ISNI-test

Haradinaj, Ramush 1968- German National Library

VIAF ID: 1815206 (Personal)

Permalink: http://viaf.org/viaf/1815206

ISNI-test: 0000  0000  4513  0643 

Open Section Close Section Preferred Forms

 

 

 

 

Open Section Close Section 5xx's: Related Names (3)

Open Section Close SectionWorks

Title Sources
Rrëfimi për luftën dhe lirinë, 1999: Library of Congress/NACO

Open Section Close Section Selected Co-authors

Open Section Close Section Publication Statistics

Open Section Close Section Selected Publishers (1)

Open Section Close Section About

Open Section Close Section History of VIAF ID:1815206 (4)