140 rocznica utworzenia Komisji Fizjograficznej Towarzystwa Naukowego Krakowskiego oraz Akademii Umiejętności i Polskiej Akademii Umiejętności |
|
[Atlas geologiczny Galicyi. |
|
Kart cztery: Biała i Bielsko (I. 5), Żywiec i Ujsoły (I. 6, 7), Maków (II.6), Rabka i Tymbark (III. 6) |
|
Kart cztery: Monasterzyska (I. X, XI), Tyśmiennica - Tłumacz (9, XIII); Jagielnica - Czernelica, Zaleszczyki (9, XIV) |
|
Kart cztery: Oświęcim, Chrzanów, Krzeszowice (I. i II. 4), Kraków (II. i III. 4) |
|
Kart dwie: Dydiowa (VIII. 8), Smorze IX.9) |
|
Kart jeden: Lwów (XI. 5) |
|
Kart pięć: Gorlice i Grybów (V. 6), Muszyna (V. 70, Jasło i Dukla (VI. 6), Ropianka (VI. 7), Lesko (VII, 7) |
|
Kart pięć: Mościska (IX. 5), Lubaczów (IX. 4), Płazów (IX. 3), Jarosław (VIII. 4), Leżajsk (VIII. 3) |
|
Kart pięć: Tuchla (IX. 10), Ökörmezö (X. 10 Dolina (XI. 9), Pohory (XI. 10, Brustura (XI, 11) |
|
Kart pięć: Załoźce (XIV. 5), Tarnopol (XIV. 6), Podwołoczyska (XV. 6), Trembowla (XIV. 7), Skałat i Grzymałów (XV. 7) |
|
Kart siedem: Chwałowice (VII, 1), Tarnobrzeg (VI, 2), Nisko i Rozwadów (VII i VIII, 2), Szczucin i Nowe Miasto Korczyn (IV i V, 3), Mielec i Majdan (VI, 3), Ujście Solne (IV, 4), Tarnów i Dabrowa (V, 4) |
|
Kart siedm: Steniatyn (XII. 2), Radziechów (XII. 3), Kamionka Strumiłowa (XII. 4), Busk i Krasne (XII. 5), Szczurowice (XIII. 3), Brody (XIII. 4), Złoczów (XIII. 5) |
|
Kart sześć: Bełżec i Uhnów (X. 3), Rawa Ruska (X. 4), Jaworów i Gródek (X. 5), Waręż (XI.2), Bełz i Sokal (XI. 3), Żółkiew (XI.4) |
|
Kart sześć: Nadwórna (XII. 10), Mikuliczyn (XII. 11), Żabie (XII.12), Kuty (XIII. 11), Krzyworównia (XIII. 12), Popadia-Hryniawa (XII-XIII. 13) |
|
Kart sześć: Pomorzany (XIII. 6), Brzeżany (XIII. 7), Buczacz i Czortków (XIV .8), Kopyczyńce (XV. 8), Borszczów (XV. 9), Mielnica i Okopy (XV. 10, XVI. 10) |
|
Kart trzy: Nowy Targ i Zakopane (III. 7), Tatry (II i III. 7 i 8), Szczawnica (IV. 7) |
|
Kart trzy: Pilzno i Ciężkowice (V. 5), Brzostek i Strzyżów (VI. 5), Tyczyn i Dynów (VII. 5) |
|
Kart trzy: Przemyśl (VIII. 5), Brzozów i Sanok (VII. 6), Łupków i Wola Michowa (VII. 8) |
|
Kart trzy: Przemyślany (XII. 6), Rohatyn (XII. 7), Mikołajów i Bóbrka (XI. 6) |
|
Kart trzy: Rudki i Komarno (X. 6), Żydaczów i Stryj (XI. 7), Kałusz i Halicz (XII. 8) |
|
Kart trzy: Rudnik i Raniżów (VII.3), Ropczyce i Dębica (VI. 4), Rzeszów i Łańcut (VII. 4) |
|
Kart trzy: Stanisławów (XII, 9), Kolomyja (XIII, 9), Śniatyń (XIV, II) |
|
Kart trzy: Ustrzyki Dolne (VIII.7), Turka (IX.8), Bolechów (XI.8) |
|
Karta: Dobromil (VIII. 6) |
|
Karta: Drohobycz (X,7) |
|
Karta: Sambor (IX. 6) |
|
Materyały do fizyografii krajowej |
|
Sprawozdanie Komisji Fizjograficznej. |
|
Trembowla Pas 7, słup XIV |
|